Jaké jsou výhody systému Tangle a co vám může nabídnout?


Autor: tangle

Tangle box jako součást rekvizity

Tangle je systém pro interaktivní ovládání světla. Hardwarová součástka, která z obyčejných světel udělá chytré a propojí je s interaktivními prvky. Software, ve kterém je možné nastavit chování světel. Celý nástroj vyvíjíme od základu v České republice a neustále ho zdokonalujeme na základě zpětné vazby našich zákazníků.

Vytvořili jsme vlastní systém, díky kterému lze bezdrátově propojovat světelné prvky a vdechovat jim život. Mohou tak reagovat na pohyb, dotek, otřes a další podněty. Další výhodou je, že fungují autonomně – nevyžadují přítomnost počítače, jenž by je řídil, čímž zároveň snižují náklady na infrastrukturu. Tímto způsobem dáváme šanci vzniku jedinečných interaktivních instalací ve veřejném prostoru nebo tvorbě nových produktů, od lampiček až po bezpečnostní prvky v továrnách.


Komerční prostory

Zvýšíme návštěvnost vaší kamenné prodejny nebo zákaznického centra. Jak? Do systému osvětlení zapojíme interaktivní prvky, které reagují na vaše zákazníky a vtáhnou je do děje. Představte si osvětlený banner, který zvýší intenzitu jasu pokaždé, když kolem výlohy projde váš potenciální zákazník. Šance, že ho zaujmete a zavítá do vaší pobočky se tak zvyšuje až o 80 %!

V týmu máme šikovné lidi, kteří si rozumí například s laserem nebo 3D tiskárnami, ale také se softwarovým vývojem. Umíme vytvořit i svítící logo, které budete ovládat z vaší vlastní aplikace v telefonu nebo tabletu. 


Fotografové a kameramani

Naše Tangle sticks pomohou vytvořit tu pravou atmosféru – kdekoliv. Ať už se jedná o focení, natáčení nebo důležitou událost. Představují také oblíbený doplněk při vystoupení hudebních kapel. Tangle sticks jsou poháněné energii z baterií a vydrží svítit až 8 hodin. Potom lze baterie jednoduše vyměnit za dobité.Tyče si od nás můžete pronajmout na konkrétní datum a čas, nebo vám vyrobíme vlastní. Díky ovládání z mobilního telefonu si sami nastavíte barvy, přechody, animace i jas zcela podle vašeho gusta. Pro potřeby natáčení naprogramujeme světelnou show do hudby, nebo vám rovnou poskytneme i obsluhu světel. 

Světelené tyče

Produkty na míru

Tangle je možné implementovat i do produktů. Momentálně naše mikrokontrolery najdete v lampách, bezpečnostních prvcích v továrnách nebo tréninkových světlech pro sportovce. Zákazníci k nám často přichází s výzvami, které nedokázal vyřešit nikdo před námi. V Tangle se nebojíme experimentovat a dotahujeme věci do konce. 


Proč Tangle vznikl

Před více než dvěma lety jsme začali pracovat na projektu svítících bot pro tanečnice. Dlouhou dobu jsme hledali systém, jenž by umožnil botám reagovat na došlápnutí a zároveň je vzájemně synchronizoval. Zjistili jsme, že těchto funkcí můžeme dosáhnout pouze konstantním připojením s počítačem, který posílá botám instrukce. Po mnoha schůzkách a konzultacích jsme zjistili, že tento problém neřešíme sami. Rozhodli jsme se proto vytvořit vlastní systém – a tak vznikl Tangle.


Naše jména jsou Anna a Matěj a společně s naším týmem posouváme možnosti práce se světlem. Napište nám a pojďme společně najít řešení právě pro vás.